Hakkımızda

DUHA JEOLOJİ & JEOTEKNİK

IMG_2713-scaled

JEOTEKNIK MÜHENDISLIK
Herhangi bir inşaat projesindeki en büyük risk, gezegendeki en değişken maddede yatar - ayaklarımızın altındaki zemin. Ortaya çıkabilecek en karmaşık sorunların bile üstesinden gelmek için derin bir uzmanlık kullanıyoruz ve bu koşullara ekibimizle sizler için açıklık getiriyoruz .

  Jeolojik yapılar, malzemeler ve süreçler, zemin-yapı etkileşimi ve inşaat teknolojileri konusundaki anlayışımız, araştırmacı, bilimsel, mühendislik ve risk yönetimi tekniklerinin sistematik uygulamasıyla birleştiğinde, zeminle ilgili sorunlara pratik çözümler sunar.
Geoteknik ekiplerimiz, planlamacılar ve hem yapı hem de inşaat mühendisleri ile yakın koordinasyon içinde çalışır. Tipik olarak, erken planlama çalışmalarından inşaat aşamasına kadar bir projenin tüm yönleriyle ve ayrıca mevcut tesislerin teftişi ve rehabilitasyonunda yer alırlar. Bu yaklaşım süreklilik sağlar ve karmaşık projelerin başarılı bir şekilde sunulması için gerekli olan disiplinler arası işbirliğine izin verir.

Tecrübemizi Sizin İçin Çalıştırıyoruz

Geoteknik mühendisliği, tünel ve yeraltı yapıları, konvansiyonel ve uzun açıklıklı köprüler, binalar, transit ve demiryolu tesisleri, deniz ve açık deniz tesisleri, madenler, havaalanları, su projeleri ve enerji tesisleri dahil olmak üzere altyapı ve bina projelerinin temel bir bileşenidir. WSP, müşterilerine, zemin mühendisliği projelerinin planlanması, tasarımı ve uygulanması için gerekli olan kapsamlı bir özel jeoteknik hizmetleri yelpazesinin yanı sıra tüm altyapı projeleriyle ilişkili zemin risklerini yönetmek için sağlar. Geoteknik mühendisliğindeki kapasitemiz, dünya çapında 600’ün üzerinde jeoteknik mühendisliği profesyonelinden oluşan tamamlayıcı ekibimizin kapsamlı uzmanlığı ve deneyimi ile desteklenmektedir.
Ekiplerimiz tarafından sağlanan özel hizmetlerden bazıları şunlardır: jeoteknik yeraltı araştırmaları, derin temeller, sığ temeller, test, denetim ve inceleme gibi yapı temelleri ve inşaat temelleri – deniz ve açık deniz yapıları, tüneller, mağaralar ve şaftlar, toprak istinat yapılar, zemin iyileştirme, şevler ve heyelanlar, setler, yeraltı suyu modelleme ve susuzlaştırma, derin kazılar, kaldırımlar, deprem mühendisliği, zemin ve kaya mekaniği, sayısal analizler ve adli araştırmalar.

İKONİK YAPILAR SUNMAK

PRODUCTION

Önemli sorunları çözmek için derin uzmanlığı kullanarak, onların anlaşılmasını kolaylaştırarak ve birlikte çalışmayı kolaylaştırarak müşterilerimiz için öne çıkıyoruz.

SUPPORT

Yenilenebilir enerji teknolojilerini destekleyen akıllı yapılara kadar, hassasiyet ve öngörüyle mühendislik yapıyoruz.

QUALITY

Uzun ömürlü etkili çözümler sunarak en karmaşık projelerin bile taleplerini karşılayabiliriz .

CREATIVITY

Yapı Bilgi Modellemesinde lider olan tasarımcılarımız, sorunsuz yapısal mühendislik tasarımları elde etmek için entegre analiz,

SECUTIRY

Modelleme ve çizim yazılımı kullanır. Bu yaklaşımı mimari, bina hizmetleri mühendisliği ve metraj araştırması dahil olmak üzere diğer tasarım disiplinlerini içerecek şekilde genişletmek,

FEEDBACK

gelişmiş koordinasyon ve alternatif çözümlerin hızlı bir şekilde değerlendirilmesini sağlar.

You can enable/disable content protection from Theme Options and customize this message too.